Informace

 

Jak to u nás chodí?

 

Poštovné a dodání:


Nabízíme Vám dopravu Českou poštou - Balík do ruky = Dodání po obdržení platby do druhého dne! (80 Kč)
Zásilkovna - nejlevnější dodání (65 Kč). Zásilkovna funguje tak, že si v našem košíku při vyplňování objednávky vyberete jednu z jejich poboček, kterou máte nejblíž a na té si pak zboží vyzvednete. Zásilkovna má v ČR již přes 1400 výdejních míst, takže určitě najdete pobočku ve svém nejbližším městě. Až bude balíček na pobočce, kterou jste si vybrali k vyzvednutí, zásilkovna Vám pošle sms a e-mail.

Dodání do 4 dní. Objednávky, u kterých zaznamenáme platbu se snažíme odeslat ve stejný den, nejpozději další pracovní den.
  

Platba:


- Přijímáme platbu na účet příkazem v bance, v internetovém bankovnictví nebo složenkou, po zadání a potvrzení objednávky od nás, obdržíte email s variabilním symbolem a číslem účtu. Po přičtení peněz na účet Vás kontaktujeme, že platba proběhla v pořádku a poté zašleme zboží.


Reklamace:


Hledáte důvod proč nakoupit právě u nás? Toto je určitě jeden z hlavních! Neschováváme se za internetovým obchodem, rádi s Vámi budeme komunikovat telefonem i jakkoliv jinak. Reklamace řešíme obratem - ihned odesíláme novou tašku!  Jsme tady pro Vás - pokud se naskytne problém, napište nám nebo zavolejte. Email: wanderies.shop@gmail.com Telefon: +420 725 455 666

 

Zpět na hlavní stránku